Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  -

Утилізація відходів

Великі сучасні мегаполіси є лідерами за кількістю відходів. Щодня тут утворюються десятки тонн різного сміття - побутові відходи, будівельне сміття, а також відходи безлічі промислових підприємств, які часто містять залишки нафтопродуктів, шкідливі хімічні речовини (свинець, ртуть тощо), відходи фармацевтичного виробництва та інші види відходів, що відносяться до розряду небезпечних. Для нормального функціонування міського господарства все сміття необхідно регулярно збирати і вивозити на спеціально обладнані полігони, де виробляється його утилізація.

Ціна, вартість на утилізацію відходів

Причому остання задача, утилізації відходів, є найбільш важливою і відповідальною, тому далеко не кожне підприємство може впоратися з нею самостійно. У цьому випадку на допомогу прийдуть професіонали компанії ТОВ «Рекультивація». Ми пропонуємо за найдоступнішими цінами в Києві такі послуги, як утилізація сміття, у тому числі небезпечних відходів, подрібнення будматеріалів і поховання будівельних відходів, рекультивація старих полігонів і відновлення порушених земель. Наша компанія має державну ліцензію, що дозволяє виконувати різні види операцій з небезпечними відходами - збір, транспортування та тимчасове зберігання для подальшої утилізації.

Утилізація відходів у Києві

Наша основна робота, утилізація відходів - Київ і вся Україна, є важкою і на перший погляд зовсім непомітною. Проте саме завдяки зусиллям фахівців ТОВ «Рекультивація» вулиці та мікрорайони нашої столиці радують око своєю чистотою і охайним зовнішнім виглядом. Ми маємо в своєму розпорядженні всією необхідною технікою для професійної утилізації самих різних категорій відходів - побутового та будівельного сміття, небезпечних відходів тощо. За багато років наша компанія придбала солідну репутацію як надійний і відповідальний діловий партнер, з яким зручно і вигідно співпрацювати. Тисячі відгуків від вдячних клієнтів - значне тому підтвердження.

Утилізація відходів в Україні

ТОВ «Рекультивація» працює не тільки з киянами - нашими послугами можна користуватися на всій території країни. Ми маємо в своєму розпорядженні власними полігонами для утилізації будівельного сміття, що дозволяє проводити гнучку цінову політику і пропонувати нашим клієнтам дуже вигідні умови співпраці.Ті, хто вже скористався послугами компанії, змогли гідно оцінити високий рівень сервісу і якість послуг. Наші фахівці працюють в суворій відповідності з вимогами екологічних нормативів і стандартів, що діють на території України.

 Захоронення відходів   Утилізація матеріалів   Утилізація медичних відходів 
Утилізація сміття   Утилізація непридатної продукції    Утилізація парфюмерії
Утилізація пластмас   Утилізація продуктів харчування   Утилізація продукції
Утилізація промислових відходів 
  Утилізація сировини   Утилізація електроніки

 


 

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92