Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Перевезення небезпечних відходів -

Перевезення / транспортування небезпечних відходів

У сучасній промисловості застосовується безліч різноманітних хімічних речовин, тому виробничі відходи часто бувають надзвичайно токсичними, вогненебезпечними та можуть завдавати серйозної шкоди довкіллю. Найбільш небезпечними є відходи нафтопереробки, а також відходи медичних закладів та фармацевтичної промисловості, які можуть містити небезпечні біологічні забруднення. Таким чином, перевезення небезпечних відходів відноситься до числа найбільш відповідальних завдань, впоратися з якими під силу тільки добре навченим професіоналам.

Яка вартість, ціна перевезення небезпечних відходів?

Компанія ТОВ Рекультивація є спеціалізованим підприємством, основний напрямок діяльності якого - утилізація різних категорій відходів. Наші послуги доступні підприємствам будь-якої форми власності, а гнучка цінова політика сприяє взаємовигідному співробітництву. Наявність державної ліцензії на право поводження з небезпечними відходами дає нам можливість виконувати такі види операцій з відходами, що відносяться до категорії небезпечних:
- Збір небезпечних відходів у спеціальні контейнери;
- Тимчасове зберігання небезпечних відходів;
- Перевезення небезпечних відходів до місць поховання або знищення.

Транспортування небезпечних відходів у Києві

У столиці і багатьох великих містах зосереджено чимало промислових підприємств, що є джерелами небезпечних відходів, тому така послуга, як перевезення небезпечних відходів ( Київ та усі регіони України ) відноситься до числа найбільш затребуваних.
Шкідливі відходи класифікують згідно ступеня їх небезпеки на:
- Надзвичайно небезпечні;
- Високо небезпечні;
- Помірного рівня небезпеки;
- Малонебезпечні.
Категорію небезпеки відходів слід обов'язково враховувати при їх транспортуванні і зберіганні, щоб вживати необхідних заходів безпеки для запобігання забруднення навколишнього середовища.

Перевезення / транспортування небезпечних відходів в Україні

Компанія ТОВ Рекультивація надає професійні послуги з перевезення небезпечних відходів в будь-яку точку України. Оскільки відходи подібної категорії становлять підвищену небезпеку для екології і людського здоров'я, виконувати будь-які операції з ними можуть тільки висококваліфіковані фахівці, що пройшли необхідну підготовку. Безпечна робота з небезпечними відходами неможлива також без сучасної спеціалізованої техніки, оснащеної герметичними контейнерами для перевезення і зберігання відходів, які є отруйними, пожежонебезпечними або представляють підвищену біологічну небезпеку.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92