Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Поховання промислових відходів -

Поховання промислових відходів

У наші дні обсяги промислового виробництва досягли небачених розмірів. Однак при цьому багаторазово зріс і обсяг промислових відходів, що становлять значно більшу небезпеку, ніж звичайне побутове сміття і тому вимагають особливого підходу до їх утилізації. Поховання промислових відходів, які поділяються на токсичні та інертні, є найбільш поширеним способом утилізації. Менш небезпечні інертні відходи підлягають захороненню на полігонах , а для зберігання токсичних відходів необхідне зведення спеціальних герметично закритих підземних сховищ.

Яка ціна на поховання промислових відходів?

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» має великий досвід роботи у сфері утилізації відходів, і виконує транспортування відходів виробничої діяльності підприємств до місць поховання за цілком доступними розцінками. Для перевезення виробничих відходів застосовуються спеціально підготовлені транспортні засоби, оснащені спеціалізованими контейнерами або ємностями для транспортування різних видів відходів з урахуванням їх хімічного складу, агрегатного стану та класу небезпеки для навколишнього середовища.

Поховання промислових відходів Київ

ТОВ «Рекультивація» має державну ліцензією на виконання операцій з небезпечними видами відходів. Наявність всіх дозвільних документів, добре навченого персоналу та спеціалізованої техніки дозволяють нашій компанії професійно виконувати своє завдання в такій важливій та відповідальній сфері діяльності, як поховання промислових відходів (Київ та Україна). Ми пропонуємо всім зацікавленим промисловим підприємствам збір і безпечне перевезення спеціалізованим автотранспортом будь-яких видів відходів до місць їх подальшого поховання в повній відповідності з вимогами екологічних та санітарних норм .

Поховання промислових відходів Україна

Послуги ТОВ «Рекультивація» доступні підприємствам на всій території нашої країни. Багаторічний досвід успішної роботи дозволяє нам утримувати лідируючі позиції на ринку і пропонувати послуги найвищої якості за цілком доступними цінами. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідну кількість спецавторанспорта для перевезення будь-яких видів відходів , а також добре навчений висококваліфікований персонал, який без праці впорається з поставленим завданням. Пам'ятайте, що неправильне поводження з небезпечними промисловими відходами може призвести до серйозних наслідків для екології, тому доручайте цю роботу професіоналам, співпрацювати з якими не тільки зручно, а й дуже вигідно!

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92