Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Про нас -

Про компанію

Ми живемо в епоху постійно зростаючого споживання найрізноманітніших товарів. Як результат - великі сучасні міста щодня виробляють тонни побутового сміття і виробничих відходів, які необхідно своєчасно вивозити і утилізувати, інакше неминуча екологічна катастрофа.
У вирішенні цього завдання Вам завжди прийдуть на допомогу професіонали компанії ТОВ «Рекультивація», яка спеціалізується на утилізації відходів і володіє великим досвідом успішної роботи в даній сфері. Наше підприємство має достатню кількість самої сучасної спецтехніки і добре підготовленого персоналу для швидкої, якісної і досконалої безпечної для навколишнього середовища утилізації всіляких категорій відходів і сміття.
Ми виконуємо утилізацію твердих побутових відходів та будівельного сміття, якие збирається в спеціально призначені контейнери і вивозиться на особливо обладнані полігони для утилізації або захоронення. ТОВ «Рекультивація» також займається збором, транспортуванням і тимчасовим зберіганням небезпечних видів відходів, включаючи відходи промислових підприємств, які можуть містити небезпечні для здоров'я людей хімічні речовини (ртуть, свинець, залишки нафтопродуктів , відпрацьовані масла тощо ) , а також небезпечні медичні відходи і відходи фармацевтичного виробництва.
Державна ліцензія на право виконання найбільш затребуваних операцій з відходами, що відносяться до категорії небезпечних, а також великий парк спеціалізованого автотранспорту, оснащеного герметичними ємностями для перевезення небезпечних відходів у будь-якому агрегатному стані, гарантують професійну утилізацію будь-яких видів відходів в суворій відповідності з вимогами екологічного законодавства.
Ще одним важливим напрямком діяльності нашого підприємства є рекультивація сміттєзвалищ та полігонів, гірничотехнічна рекультивація, а також відновлення земель, які були порушені в результаті здійснення виробничої діяльності, що дозволяє відновити їх продуктивність і привести порушені землі у придатний для подальшого використання стан.
Діяльність ТОВ «Рекультивація» спрямована на взаємовигідне співробітництво з підприємствами будь-якої форми власності, юридичними та фізичними особами. Наявність власних полігонів для утилізації побутових і будівельних відходів дозволяє значно підвищити якість надаваних послуг і знизити виробничі витрати. Завдяки цьому ми завжди можемо запропонувати своїм клієнтам найвигідніші розцінки на утилізацію відходів, а гнучка цінова політика дає можливість ефективно працювати з усіма категоріями замовників.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92