Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Рекультивація / відновлення земель -

Рекультивація / відновлення земель

Активна промислова діяльність, видобуток корисних копалин, а також функціонування великих сучасних міст неминуче стають причиною забруднення великих територій та порушення екологічного балансу, тому відновлення земель, що надає можливість їх повторного використання, є однією з найважливіших завдань у наш час. Адже забруднення навколишнього середовища становить серйозну загрозу для всіх живих істот, а професійна утилізація відходів і рекультивація земель дозволяє відновити порушений природний баланс і поліпшити екологічну ситуацію.

Вартість, ціна відновлення земель

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» вже багато років займає лідируючі позиції у сфері утилізації відходів і відновлення порушених земель. Ми пропонуємо всім, хто зацікавлений у зниженні шкоди, що завдається природі господарською діяльністю людини, професійні послуги з рекультивації земель, що відрізняються високою якістю і цілком доступною вартістю. До числа переваг співпраці з нашою компанією ставиться вельми гнучка цінова політика, спрямована на плідну взаємовигідну співпрацю з клієнтами будь-якого рівня.

Рекультивація земель у Києві

Наша столиця як один з найбільших міст в країні, повною мірою відчуває на собі наслідки техногенного впливу на екологію, тому відновлення земель у Києві є однією з першочергових задач. Відпрацьовані міські звалища і полігони для захоронення твердих побутових відходів, а також будівельного сміття піддаються комплексу реабілітаційних заходів, що дозволяють відновити продуктивність цих земель і повторно їх використовувати за призначенням. Рекультивація дає можливість привести у придатний для використання стан лісові та сільськогосподарські угіддя, порушені в ході видобутку корисних копалин.

Рекультивація земель в Україні

Зрозуміло, послуги з відновлення порушених земель затребувані не тільки в столиці, тому фахівці ТОВ «Рекультивація» працюють на всій території нашої країни. Щорічно тисячі гектарів забруднених і порушених земель повертаються їх зусиллями до стану, придатного для ведення сільського господарства, вирощування лісів, будівництва доріг або житлових масивів. Ми також проводимо гірничотехнічну рекультивацію, в ході якої перед початком гірничих робіт знімається і складується у спеціально відведених місцях родючий шар грунту з подальшим його використанням для різних меліоративних заходів.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92