Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація акумуляторів -

Утилізація акумуляторів

Одним з найбільш шкідливих і небезпечних для навколишнього середовища автомобільних компонентів є акумулятори. Вони містять свинець, кислоти, луги, які відносяться до надзвичайно отруйних речовин, тому утилізація акумуляторів повинна виконуватися тільки на спеціалізованих підприємствах, оснащених спеціально розробленим для цієї мети технологічним обладнанням. Категорично забороняється викидати старі акумулятори у сміттєві контейнери, оскільки свинець і електроліт при попаданні в грунт можуть викликати її зараження, небезпечне для здоров'я людей.

Вартість, ціна утилізації акумулятора

Оскільки утилізація акумуляторів пов'язана з серйозним ризиком для екології, таку складну і відповідальну задачу можна доручити тільки добре підготовленим професіоналам. Спеціалізоване підприємство «Рекультивація» надає послуги з утилізації відходів за цілком доступними цінами. Наша компанія виконує збір та тимчасове зберігання небезпечних відходів, до яких відносяться і автомобільні акумулятори, а також транспортування їх до місць знищення або захоронення. Своїм клієнтам ми пропонуємо сервіс високого рівня і гнучку цінову політику, орієнтовану на плідну взаємовигідну співпрацю.

Утилізація акумуляторів в Києві

Враховуючи, що в столиці зареєстровано вже кілька мільйонів автомобілів, утилізація акумуляторів в Києві є досить важливим завданням, як втім, і в більшості обласних центрів України. На спеціалізованих підприємствах утилізація акумуляторів виконується таким чином:
- Електроліт виливають у спеціальні ємності і нейтралізують за допомогою різних хімічних препаратів;
- Розбивають корпус акумулятора і виробляють сортування його складових;
- Свинець і пластик відправляють на вторинну переробку, а небезпечні відходи, що не підлягають переробці, спалюють або поміщають в спеціальні сховища.

Утилізація акумуляторів в Україні

Спеціалізоване підприємство «РЕКУЛЬТИВАЦІЯ» займається утилізацією відходів на всій території України. Державна ліцензія на виконання операцій з небезпечними відходами дає нам право здійснювати перевезення небезпечних відходів, в тому числі і старих акумуляторів, на підприємства, де проводиться їх утилізація. Відмінна технічна база та висококваліфікований персонал забезпечують високу якість наших послуг. Всі роботи виконуються в стислі терміни і без будь-яких порушень вимог екологічних та санітарних норм, що гарантує повну безпеку утилізації акумуляторів для навколишнього середовища.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92