Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація люмінесцентних ламп -

Утилізація люмінесцентних ламп

У наші дні люмінесцентні енергозберігаючі джерела світла практично повністю витіснили традиційні лампи розжарювання. Вони споживають набагато менше електроенергії і забезпечують набагато більш яскраве і приємне по спектру світло, однак містять небезпечні сполуки ртуті, тому утилізація люмінесцентних ламп повинна проводитися згідно встановлених правил і викидати їх у контейнери, призначені для звичайного побутового сміття, не дозволяється. Як і знищення інших шкідливих відходів, утилізацію ламп денного світла слід доручати спеціалізованим підприємствам, що мають відповідну ліцензію.

Яка вартість утилізації люмінесцентних ламп?

Компанія ТОВ «Рекультивація» запрошує до взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених осіб і пропонує виконати утилізацію відходів різних категорій за досить вигідними розцінками. Слід пам'ятати, що ртуть є одним з найбільш небезпечних для здоров'я людини хімічних сполук, тому при роботі з відходами, що містять у своєму складі ртуть, необхідно суворо дотримуватися правил безпеки, щоб не допустити небезпечного забруднення навколишнього природного середовища. Таке завдання по плечу тільки добре підготовленим професіоналам, які оснащені необхідною спецтехнікою.

Утилізація люмінесцентних ламп Київ

Оскільки сучасний Київ є одним з найбільших у країні міст- мегаполісів, він відрізняється високим споживанням ламп денного світла, які з часом виробляють свій ресурс і потребують безпечне знищенні. Таким чином, утилізація люмінесцентних ламп в Києві, як і по всій Україні, є дуже важливим завданням для підтримки екологічного балансу і зменшення забруднення навколишнього середовища. ТОВ «Рекультивація » має усе необхідне, дозволене документами для виконання безпечної утилізації відходів, включаючи і ліцензію на операції з відходами, що відносяться до категорії небезпечних.

Утилізація люмінесцентних ламп Україна

При цьому професійні послуги нашої компанії з утилізації різних категорій сміття доступні не тільки жителям столиці, а й усіх областей України. Ми працюємо з підприємствами будь-яких форм власності, юридичними та фізичними особами. Прекрасне технічне оснащення і повністю укомплектований штат досвідчених фахівців гарантують високу якість виконуваних робіт, а гнучка цінова політика допомагає знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми працюємо на результат і запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці.

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92