Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація нафтопродуктів -

Утилізація нафтопродуктів / нефтевідходів/нафтошламів

Нафта не даремно називають «чорним золотом» - вона є найпоширенішим енергоносієм і сировиною для багатьох галузей промисловості. У процесі її переробки утворюється велика кількість екологічно небезпечних відходів - нафтошламів, що характеризуються високою пожежонебезпекою і токсичністю. Для запобігання забруднення навколишнього середовища необхідна професійна утилізація нафтошламів, яку можуть виконувати лише спеціалізовані підприємства, які мають необхідні для цього обладнання та спецтехніку .

Ціни, вартість на утилізацію нафтовідходів

ТОВ «Рекультивація» володіє великим досвідом успішної діяльності у сфері утилізації відходів. Компанія має державну ліцензію на виконання операцій з небезпечними відходами і пропонує за найвигіднішими розцінками послуги з утилізації нафтових шламів та інших відходів переробки нафти. Всі роботи виконуються в строгій відповідності з санітарно- екологічними нормами, із залученням висококваліфікованих фахівців, оснащених найсучаснішою технікою, що є гарантією безпечної для екології утилізації високотоксичних нафтових відходів, що представляють серйозну небезпеку для навколишнього середовища.

Утилізація нафтошламів в Києві

У столиці розташовано чимало промислових підприємств, що є споживачами нафтопродуктів, тому для Києва утилізація нафтовідходів є однією з найбільш важливих завдань. Найчастіше нафтошлами утворюються при розливі нафтопродуктів на грунт або попаданні їх у водойми, а також шлами накопичуються на дні резервуарів, в яких зберігаються нафтопродукти. Оскільки нафтовідходи володіють підвищеною небезпекою, їх збір і транспортування до місць утилізації проводиться за допомогою спеціалізованої техніки, призначеної для перевезення небезпечних вантажів.

Утилізація нафтопродуктів в Україні

Сфера діяльності ТОВ «Рекультивація» охоплює всю територію України. Ми працюємо з підприємствами всіх форм власності, фізичними та юридичними особами. Залежно від складу нафтошламів, для їх утилізації можуть застосовуватися такі методи:
- Термічне знищення шляхом спалювання в спеціальних печах, конструкція яких виключає викид в атмосферу утворюються при горінні нафти шкідливих речовин;
- Хімічне розкладання за допомогою спеціально підібраних реагентів;
- Обробка біологічно активними речовинами;
- Поділ на окремі фракції фізико- хімічними методами з наступним зневодненням та знищенням.
 
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92