Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація простроченої продукції /товарів -

Утилізація простроченої продукції

Ми живемо в епоху тотального споживання. Полиці магазинів ломляться від всіляких товарів. Найчастіше пропозиція набагато перевищує попит, і частина продукції залишається нереалізованою. Лікарські препарати, косметика і парфумерія, харчові продукти і багато інших видів товарів мають строго обмежений термін придатності, після закінчення якого їх використання може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Саме тому професійна утилізація прострочених товарів, непридатних до подальшої реалізації, є одним з найважливіших завдань в сучасному суспільстві. Адже від цього безпосередньо залежить здоров'я і благополуччя всіх наших співгромадян.

Ціни на утилізацію простроченої продукції

ТОВ «Рекультивація» ось вже багато років спеціалізується на утилізації різних видів відходів і відноситься до числа лідерів вітчизняного ринку. Наші послуги обходяться зовсім недорого, а всі роботи виконуються якісно і в самі стислі терміни, тому багато замовників, одного разу скориставшись послугами ТОВ «Рекультивація», швидко переходять в розряд постійних клієнтів. Їх приваблює європейський рівень сервісу і гнучка цінова політика, а також добре продумана маркетингова політика компанії, спрямована на досягнення найкращих результатів і взаємовигідне співробітництво з усіма замовниками.

Утилізація прострочених товарів Київ

У столиці проживає значна частина всього населення України, тому і товарів тут споживається набагато більше, ніж де-небудь ще. А оскільки при такій кількості певна частина продукції неминуче переходить в розряд непридатної для вживання, утилізація простроченої продукції в Києві є дуже затребуваною. Прострочені або заборонені до реалізації товари, непридатні для використання, утилізують різними способами залежно від їх складу та основних властивостей. Частина продукції піддається повторній переробці, біорозкладані відходи складуються на спеціальних полігонах, а відходи з високим вмістом небезпечних біологічних або токсичних речовин піддають термічному знищенню або похованню в особливо виділених підземних сховищах.

Утилізація простроченої продукції Україна

Однак професійні послуги зі знищення прострочених товарів потрібні не тільки жителям столиці. ТОВ «Рекультивація» працює на всій території України. Завдяки повністю укомплектованому парку спеціалізованої техніки та автотранспорту, а також висококваліфікованому персоналу з великим досвідом роботи ми маємо можливість надавати послуги найвищої якості з утилізації різних категорій відходів в суворій відповідності з діючими екологічними та санітарно -епідеміологічними нормами і правилами, не завдаючи жодної шкоди навколишньому середовищу .

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92