Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація шин /покришок -

Утилізація шин / покришок / коліс

Кількість автомобілів у сучасному світі зростає з кожним днем. Відповідно збільшується і небезпека, яку вони становлять для навколишнього середовища. Мова йде не тільки про вихлопних газах, а й про шини, які при експлуатації авто досить швидко зношуються і потребують заміни. Гума, з якої вони виготовляються, не розкладається і є горючим матеріалом, що виділяє при горінні надзвичайно токсичні гази, тому утилізація покришок є для сучасного суспільства однією з найважливіших проблем. Адже оскільки гума не піддається біологічному розкладанню, гори старих коліс можуть лежати на полігонах десятиліттями, займаючи дуже багато місця.

Вартість, ціна утилізації шин

Враховуючи складність і трудомісткість утилізації автомобільних покришок, пов'язану з великою небезпекою для екології, таку роботу слід доручити професіоналам, послуги яких обходяться зовсім недорого. Адже ціною помилки може стати серйозне забруднення атмосфери, що впливає на здоров'я кожного з нас. ТОВ « Рекультивація » відноситься до числа найбільш відомих підприємств, що спеціалізуються на утилізації відходів і користується відмінною репутацією завдяки високій якості надаваних послуг. Ще однією перевагою нашої компанії є клієнтський сервіс європейського рівня і гнучка цінова політика, спрямована на взаємовигідне співробітництво.

Утилізація покришок в Києві

Столичний автомобільний парк обчислюється вже мільйонами машин, тому утилізація коліс в Києві та інших великих містах є дуже гострою проблемою, що вимагає негайного вирішення. Традиційні технології утилізації передбачають складування зношених шин на спеціально виділених полігонах або їх знищення шляхом спалювання. Однак з економічної точки зору це дуже невигідно, оскільки нераціонально використовуються великі території, і спалюється вельми цінна сировина - синтетичний каучук, для виготовлення якого потрібно переробити багато дорогих нафтопродуктів.

Утилізація шин / коліс в Україні

ТОВ «РЕКУЛЬТИВАЦІЯ» успішно працює у всіх регіонах України, де є потреба в утилізації відходів. Наявність державної ліцензії, висококваліфікованого персоналу і самої сучасної спецтехніки дозволяє нам займатися збором, тимчасовим зберіганням і транспортуванням до місць утилізації небезпечних відходів різних категорій, у тому числі автомобільних шин. Однією з найбільш перспективних технологій утилізації зношених покришок є їх вторинна переробка, що дозволяє використовувати старі шини в якості сировини для виготовлення нових покришок та інших гумотехнічних виробів, дорожніх і покрівельних покриттів, добавок для бетону і т.п.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92