Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація тари та упаковки -

Утилізація тари / упаковки

Зростання добробуту населення сприяє значному збільшенню споживання товарів. Промисловість випускає все більше продукції, відповідно зростає кількість знаходиться в обігу упаковки і тари, необхідної для транспортування товарів у магазини. Викидати використані пакувальні матеріали в сміттєві контейнери нераціонально, оскільки правильна утилізація тари й упаковки дозволяє заощадити чимало дорогої сировини і зменшити шкідливий техногенний вплив на навколишнє середовище. Сприяє економії коштів і застосування тари, розрахованої на багаторазове використання.

Яка ціна, вартість на утилізацію тари і упаковки?

Послуги професіоналів завжди обходяться дешевше, а Ви можете не сумніватися в якості виконаної роботи. ТОВ «РЕКУЛЬТИВАЦІЯ» вже багато років спеціалізується на утилізації відходів і знищенні сміття. Ми пропонуємо утилізацію тари і упаковки за найвигіднішими цінами, а високий рівень кваліфікації нашого персоналу і відмінне технічне оснащення є гарантією високої якості надаваних послуг. Ми працюємо в суворій відповідності з вимогами санітарних та екологічних норм, завдяки чому забезпечується абсолютно безпечна для навколишнього природного середовища утилізація будь-яких категорій відходів.

Утилізація тари / упаковки в Києві

Оскільки Київ характеризується найвищою щільністю населення, то і рівень споживання різних товарів тут також найбільш високий. Немає нічого дивного, що утилізація тари й упаковки в Києві є однією з найбільш затребуваних послуг. Таку роботу виконують спеціалізовані підприємства, які організовують збір і вивіз непотрібної одноразової упаковки з подальшою її сортуванням залежно від матеріалу. Більша частина сучасної тари і упаковки виготовляється із застосуванням матеріалів, що підлягають повторній переробці.

Утилізація тари та упаковки в Україні

Сфера діяльності ТОВ «РЕКУЛЬТИВАЦІЯ» аж ніяк не обмежується межами столиці. У будь-якому регіоні України Ви завжди можете скористатися послугами наших фахівців з професійної утилізації відходів. Повторна переробка упаковки і тари проводиться на різних підприємствах. Картон, папір і деревина після переробки можуть бути використані як сировина для виготовлення нової упаковки. Ящики й коробки, виготовлені з пластмаси, служать сировиною для хімічної промисловості. Залишки поліетилену та інші не розкладаючі біологічні відходи упаковки, які не підлягають переробці, знищують термічним або механічним способом.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92