Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація відпрацьованого мастила -

Утилізація відпрацьованого мастила

Промисловість споживає величезну кількість всіляких видів технічних масел. Вони застосовуються для зменшення тертя в усіх механізмах, охолодження силового електрообладнання, в якості робочої рідини гідравлічних систем. У ході експлуатації характеристики масла погіршуються через контакт з металом і атмосферним повітрям, тому його необхідно регулярно міняти. Оскільки технічні масла відрізняються високим рівнем токсичності і вельми пожежонебезпечні, утилізація відпрацьованого масла є дуже складною і трудомісткою роботою, безпечно виконати яку можуть лише спеціалізовані підприємства, оснащені необхідною для цього спецтехнікою.

Вартість, ціна утилізації відпрацьованого масла

ТОВ РЕКУЛЬТИВАЦІЯ багато років спеціалізується на утилізації відходів різних категорій. Ми пропонуємо послуги висококваліфікованих фахівців за дуже вигідними розцінками, а також сервіс європейського рівня, що включає індивідуальний підхід до кожного клієнта. Довірте утилізацію відпрацьованого масла добре навченим професіоналам, які виконають цю роботу швидко і якісно, не порушуючи вимог екологічного законодавства і без якого-небудь збитку для навколишнього середовища. Адже злив небезпечних відпрацьованих масел в грунт або водойми неприпустимий, оскільки завдає непоправної шкоди екології.

Утилізація відпрацьованого мастила в Києві

Так як на Україні, особливо в столиці, знаходиться багато промислових підприємств, утилізація відпрацьованого масла ( Київ та інші міста) входить до числа найбільш важливих проблем, що потребують першочергового вирішення. Ця операція може виконуватися шляхом знищення масел спалюванням в спеціальних печах, захороненням в місцях зберігання токсичних відходів або ж шляхом спеціальної переробки, що дозволяє повторно використовувати відпрацьоване масло і добитися істотної економії нафтопродуктів.
Спеціальна переробка відпрацьованих масел найчастіше проводиться наступними методами :
- Регенерація;
- Термічний крекінг;
- Каталітичне гідрування;
- Вакуумна перегонка.

Утилізація відпрацьованого мастила в Україні

ТОВ РЕКУЛЬТИВАЦІЯ успішно працює на всій території нашої країни. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю в сфері утилізації відпрацьованих масел підприємствам різних форм власності, фізичним і юридичним особам. Послуги професіоналів обходяться зовсім недорого і гарантують безпечне знищення шкідливих видів відходів. Адже тільки спеціалізовані підприємства володіють досвідченими фахівцями і автотранспортом, спеціально підготовленим для перевезення небезпечних відходів, а також обладнанням для їх знищення. Бережіть природу - правильно утилізуйте відпрацьоване масло!

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92