Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилызація небезпечних відходів -

Утилізація небезпечних відходів

Сучасна промисловість використовує велику кількість хімічних речовин, багато з яких можуть становити серйозну небезпеку для навколишнього середовища і здоров'я людей, тому утилізація небезпечних відходів є дуже відповідальним завданням. Небезпечні відходи можуть містити збудники інфекційних захворювань, токсичні речовини або різні шкідливі хімічні речовини та сполуки, тому виконувати будь-які операції, пов'язані з утилізацією небезпечних відходів, можуть тільки висококваліфіковані фахівці, оснащені відповідною технікою.

Яка вартість утилізації небезпечних відходів?

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» вже багато років займається утилізацією різних видів відходів, і виконує збір, тимчасове зберігання, а також перевезення небезпечних відходів до місць знищення або захоронення за цілком доступними цінами.
Залежно від ступеня небезпеки відходи класифікують таким чином :
- Надзвичайно небезпечні ;
- Високого рівня небезпеки;
- Помірно небезпечні ;
- Малонебезпечні .
Ступінь небезпеки відходів слід обов'язково враховувати при операціях з ними, роблячи необхідні заходи безпеки, які дозволяють запобігти забрудненню навколишнього середовища.

Утилізація небезпечних відходів Київ 

ТОВ «Рекультивація» має державну ліцензію, що дозволяє займатися таким видом діяльності, як утилізація небезпечних відходів (Київ і вся Україна). Наша компанія надає послуги зі збирання небезпечних відходів, їх перевезення спеціалізованим транспортом, а також тимчасовому зберіганню перед знищенням.
Залежно від хімічного складу відходів для їх утилізації можуть застосовуватися такі методи:
- Термічніе- механічне знищення ;
- Стерилізація ;
- Демеркуризація (застосовується для відходів, в яких містяться сполуки ртуті) ;
- Високотемпературне стиск.

Утилізація небезпечних відходів Україні

Послугами ТОВ «Рекультивація» можна скористатися на всій території України. Враховуючи підвищену небезпеку відходів такої категорії для екології та здоров'я людей, для роботи з ними необхідно залучати добре підготовлених професіоналів. Одним з найважливіших умов, без якого безпечна робота з шкідливими відходами попросту неможлива, є наявність досвідченого персоналу, оснащеного спеціалізованою технікою з герметичними контейнерами, необхідними для перевезення і зберігання відходів, які є токсичними або представляють біологічну небезпеку.

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92