Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Утилізація побутової та комп. техніки -

Утилізація побутової / комп'ютерної техніки

У наші дні технічний прогрес рухається з приголомшливою швидкістю. Ще вчора цілком сучасна оргтехніка, телевізори, мобільні телефони сьогодні вже стають безнадійно застарілими. А адже комп'ютерні технології міцно увійшли в наш побут і вже практично неможливо знайти людей, які не користуються комп'ютерами і побутовою технікою. У будь-якій квартирі набереться не менше десяти одиниць побутової електроніки, а в усіх установах робочі місця давно оснащені комп'ютерами, так що утилізація побутової техніки, комп'ютерів та оргтехніки, яка відпрацювала своє і підлягає знищенню, відноситься до числа найбільш затребуваних послуг.

Яка ціна, вартість на утилізацію комп'ютерної техніки?

Для вирішення цього завдання привертають добре навчених професіоналів, які оснащені найсучаснішою технікою і мають державні ліцензії на виконання подібних видів робіт. Компанія «Рекультивація» надає професійні послуги в сфері утилізації відходів за найвигіднішими розцінками. У нас працюють фахівці найвищої кваліфікації і з великим досвідом, яким без всяких сумнівів можна довірити таку складну і відповідальну задачу. Тисячі позитивних відгуків від вдячних клієнтів свідчать про прекрасну репутації нашого підприємства і високій якості нашої роботи.

Утилізація оргтехніки в Києві

В області високих технологій столиця завжди була попереду і показувала приклад іншим регіонам, тому утилізація комп'ютерної техніки в Києві налагоджена досить непогано. Вона виконується силами спеціалізованих організацій і проводиться в такій послідовності:
- Розбирання комп'ютерів і побутової техніки на окремі деталі;
- Сортування компонентів залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені;
- Відправка комп'ютерного брухту на відповідні підприємства для переробки.
Сучасні технології дозволяють повторно переробити понад 90 % складових побутової техніки і заощадити при цьому чималу кількість дорогої сировини.

Утилізація побутової та комп'ютерної техніки в Україні

У сферу діяльності компанії «Рекультивація» входить вся територія нашої країни. У будь-якому регіоні України Ви завжди можете скористатися послугами наших фахівців з професійної утилізації різних категорій відходів. Професійно - це означає абсолютно безпечно для навколишнього середовища, згідно вимог чинного екологічного законодавства. Професійно - це також означає, що роботи виконуються якісно і в самі стислі терміни. Звертайтеся до нас, щоб переконатися - співпраця з професіоналами завжди буває взаємовигідною!

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92