Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація електроніки -

Утилізація електроніки 

Утилізація електроніки. ФотоПобутова електроніка, комп'ютери оргтехніка, мобільні телефони, телевізори міцно увійшли в наш повсякденний побут, і знайти зараз людей, що не користуються побутовою технікою та комп'ютерами вже практично неможливо. Однак технічний прогрес рухається вперед стрімкими темпами і абсолютно нові моделі побутової або комп'ютерної техніки вже через півроку-рік переходять в розряд застарілих, тому утилізація електроніки, списаних комп'ютерів і відпрацювала свій термін побутової техніки є в наші дні однією з найбільш затребуваних послуг. 

Яка вартість, ціна утилізації електроніки? 

Завдання це аж ніяк не проста і впоратися з нею під силу тільки добре підготовленим професіоналам, які мають на озброєнні найсучаснішу спецтехніку і необхідне технологічне обладнання. Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» є одним з визнаних лідерів у сфері утилізації відходів завдяки великому досвіду успішної роботи, європейському рівню сервісу і гнучкій ціновій політиці, яка дозволяє повною мірою враховувати потреби клієнтів будь-якого рівня для плідної взаємовигідної співпраці. Безліч відгуків від вдячних замовників свідчать про високу якість надаваних послуг і відмінною репутації підприємства. 

Утилізація електроніки в Києві 

Завдяки послугам спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» утилізація електроніки в Києві може бути виконана швидко, якісно і без якого-небудь збитку для екології. Найчастіше послідовність робіт з утилізації списаної електронної техніки включає наступні основні операції: 
- Демонтаж прийшли в непридатність мобільних телефонів, побутової, офісної техніки та комп'ютерів з розбиранням на окремі комплектуючі; 
- Сортування електронних компонентів за матеріалами та фізико-механічними властивостями; 
- Розподіл брухту комп'ютерів і побутової техніки за спеціалізованим підприємствам відповідного профілю, що займаються його вторинною переробкою. 

Утилізація електроніки в Україні 

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» працює на всій території України і надає послуги вищої якості з професійної утилізації відходів самих різних категорій, в тому числі і утилізацію електроніки, що прийшла в непридатність з подальшою відправкою на повторну переробку. Широке застосування сучасних технологій утилізації комп'ютерного брухту і непотрібною побутової техніки дозволяють переробити повторно більш ніж 90% її складових, завдяки чому можна заощадити значну кількість дорогих матеріалів і ресурсів, а також зменшити забруднення навколишнього середовища.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92