Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація матеріалів -

Утилізація матеріалів 

Утилізація матеріалів. ФотоАктивне будівництво і реконструкція - характерна прикмета нашого часу. Міста та населені пункти стають красивішими і нарядно, проте тільки за умови своєчасного вивезення будівельних відходів. Якісна і безпечна для навколишнього середовища утилізація будівельних матеріалів, а також різного сміття, що утворюється при будівництві - необхідна умова для підтримання чистоти і порядку в наших містах. При цьому слід враховувати, що більшість будматеріалів не піддаються біологічному розкладанню, а будівельне сміття відрізняється великою вагою і може містити небезпечні речовини та компоненти. 

Ціни, вартість на утилізацію матеріалів 

Співробітники спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» володіють великим досвідом успішної роботи з вивезення і подальшої утилізації відходів. Висока кваліфікація персоналу і найбільший парк сучасної високопродуктивної спецтехніки служать гарантією бездоганної якості наших послуг. ТОВ «Рекультивація» своєму розпорядженні необхідну кількість власних полігонів, призначених для поховання відходів, що дозволяє відчутно знизити виробничі витрати і запропонувати нашим клієнтам найпривабливіші розцінки в столиці. А завдяки гнучкій ціновій політиці співпраця з нашою компанією є взаємовигідним для замовників всіх категорій. 

Утилізація матеріалів в Києві 

Найбільш активними темпами будівництво житла і комерційної нерухомості йде в столиці, тому утилізація будівельних матеріалів в Києві є однією з найнеобхідніших і затребуваних послуг. Найчастіше будівельне сміття утилізується методом поховання на спеціально виділених для цієї мети полігонах, а також його піддають частковій переробці, що дозволяє використовувати повторно перероблене сировину в будівельній промисловості при виробництві будматеріалів. 

Утилізація матеріалів в Україні 

У будь-якому регіоні України Ви завжди зможете скористатися послугами професіоналів спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» з утилізації будівельного сміття, залишків будматеріалів та інших видів відходів. Тільки фахівці високої кваліфікації, що пройшли відповідну підготовку, зможуть швидко і якісно виконати утилізацію будівельних матеріалів з урахуванням всіх їх особливостей. Будь-яка помилка в цій справі може привести до непоправного збитку для екології, тому довіряйте утилізацію відходів тільки професіоналам
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92