Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація медичних відходів -

Утилізація / знищення медичних відходів 

Утилізація медичних відходів. ФотоУтилізація / знищення медичних відходів. В сучасному світі помітно зріс рівень забезпечення населення медичним обслуговуванням. Навіть у невеликому місті чи населеному пункті функціонують десятки різноманітних медичних установ, а у великих мегаполісах рахунок іде вже на сотні, тому утилізація медичних відходів відноситься до числа дуже серйозних проблем. Поліклініки, спеціалізовані лікувальні центри, профілактичні установи або навіть ветеринарні клініки - всі вони є джерелами медичних відходів, що містять токсичні речовини і збудники різних хвороб, тому щоб уникнути небезпечного забруднення навколишнього середовища утилізацію медотходов повинні виконувати тільки професіонали. 

Яка ціна, вартість утилізації медвідходів? 

Підприємство ТОВ «Рекультивація» багато років спеціалізується у сфері утилізації різних видів сміття, і пропонує всім, хто зацікавлений у взаємовигідній співпраці, послуги з утилізації медичних відходів, які обійдуться зовсім недорого. Враховуючи високу біологічну і хімічну небезпеку медотходов, їх необхідно знищувати в суворій відповідності з вимогами та приписами санітарно-епідеміологічних служб, ні в якому разі не допускаючи попадання небезпечних видів відходів в каналізаційну систему або їх змішування з звичайними побутовими відходами. 

Утилізація медичних відходів у Києві 

Враховуючи високу щільність населення в столиці і відповідну кількість медустанов різного профілю, безпечна утилізація медичних відходів у Києві нітрохи не менш важлива, ніж своєчасне вивезення, наприклад, побутового або будівельного сміття. Знищення медотходов може виконуватися різними методами. Конкретний спосіб утилізації вибирається залежно від ступеня небезпеки відходів та узгоджується з органами санітарно-епідеміологічного контролю. 

Утилізація медичних відходів в Україні 

Професіонали ТОВ «Рекультивація» працюють не тільки в межах столиці, а й по всій території України. Наша компанія має державну ліцензію на виконання основних операцій з небезпечними видами відходів. Важливою умовою, без якого неможлива безпечне транспортування та захоронення медичних відходів, є наявність спеціалізованої техніки та особливих граматичних контейнерів для зберігання і перевезення токсичних або які мають біологічну небезпеку відходів. Ми також маємо висококваліфікованим персоналом, що пройшов необхідну підготовку і має великий досвід роботи з небезпечними відходами.

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92