Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація непридатної продукції -

Утилізація непридатної продукції 

Утилізація непридатної продукції. ФотоУтилізація непридатної продукції. Фотов наші дні полиці магазинів заповнені безліччю різноманітних товарів. Значна частина з них має обмежений у часі термін придатності до вживання, по завершенні якого продукція стає небезпечною для здоров'я і її необхідно утилізувати. Реалізація окремих видів харчових продуктів, косметики та парфумерії, лікарських препаратів та інших товарів, що підлягають сертифікації або санітарному контролю, може бути заборонена державними службами, після чого вони також повинні бути знищені. Таким чином, професійна утилізація непридатних товарів є дуже важливим і відповідальним завданням. 

Ціни, вартість на утилізацію непридатною продукції 

ТОВ «Рекультивація» є одним з провідних фахівців у сфері утилізації відходів і займає лідируючі позиції на ринку України. Послуги професіоналів обходяться дуже недорого, а роботи виконуються в самі стислі терміни і з високою якістю, тому більшість замовників, один раз скористалися нашою допомогою в утилізації сміття, незабаром стають постійними клієнтами. Їх приваблюють не тільки гнучка цінова політика чи європейський рівень сервісу, але і продумана маркетингова політика підприємства, яка спрямована на взаємовигідне співробітництво з усіма замовниками для досягнення найкращих результатів. 

Утилізація непридатних товарів в Києві 

Оскільки значна частина населення України проживає в столиці, то тут споживається набагато більше товарів, ніж в будь-якому іншому місті. У такій ситуації неминучим є перехід певної частини продукції в розряд простроченої, тому утилізація непридатною продукції в Києві відноситься до числа найбільш затребуваних послуг. Такі товари можуть утилізуватися різними методами, в залежності від їх основних властивостей. Деякі види продукції можуть бути повторно перероблені, біорозкладані відходи вивозяться на спеціальні полігони, а відходи, в яких містяться небезпечні токсичні або біологічні речовини, слід спалювати чи піддавати похованню в особливих сховищах. 

Утилізація непридатних продуктів / товарів України 

Сфера діяльності ТОВ «Рекультивація» не обмежується тільки лише Києвом, наші фахівці працюють по всій території України. Підприємство має усіма необхідними ліцензіями, в тому числі і на операції з небезпечними відходами. Завдяки великому досвіду роботи, високої кваліфікації персоналу і відмінною технічній базі ми можемо надавати всім зацікавленим особам професійні послуги високої якості з безпечної утилізації різних видів відходів в суворій відповідності з вимогами екологічних та санітарних норм. Звертайтеся до професіоналів - це завжди вигідно і надійно
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92