Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація парфюмерії -

Утилізація / знищення парфумерії 

Утилізація парфюмерії. ФотоНа прилавках сучасних магазинів можна зустріти безліч різних видів парфумерії та косметики. Духи, туалетна вода, дезодоранти, лаки для волосся, креми, мило та багато іншого - список парфумерних препаратів може бути нескінченним. До їх складу входять різні хімічні і біологічні речовини, які стають небезпечними для здоров'я після закінчення терміну придатності, тому проблема утилізації парфумерії, що стала непридатною до реалізації та застосуванню (з закінчилися терміном зберігання, що не сертифікованої або ж забороненої до продажу контролюючими органами) коштує дуже гостро у всіх містах і населених пунктах. 

Ціни, вартість на знищення парфумерії 

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» надає професійні послуги по знищенню різних категорій відходів, включаючи парфумерію і косметику, непридатну до реалізації. Якість нашої роботи не викликає ніяких нарікань, а розцінки приємно Вас здивують. Інакше не може й бути - адже в ТОВ «Рекультивація» працюють тільки фахівці найвищої кваліфікації, з великим досвідом роботи по знищенню шкідливих і небезпечних відходів. Вони оснащені всіма необхідними видами спецтехніки і строго дотримуються вимог екологічних та санітарних норм і правил, завдяки чому забезпечується безпечне для навколишнього природного середовища знищення парфумерії та косметики.

Утилізація парфумерії в Києві 

Враховуючи велику кількість населення, що проживає в столиці, знищення парфумерії в Києві є дуже важливою і необхідною роботою, виконувати яку грамотно і безпечно для екології можуть тільки добре підготовлені професіонали. Утилізація парфумерії виконується різними способами, вибір яких визначається хімічним складом і ступенем небезпеки компонентів, з яких складається парфумерна продукція. Найбільш поширеними є методи термічного знищення (тобто спалювання в спеціальних печах при високій температурі) або поховання, а також може виконуватися хімічна нейтралізація і дроблення твердих компонентів, які після обробки можуть бути використані як сировина для хімічної промисловості. 

Утилізація / знищення парфумерії в Україну 

ТОВ «Рекультивація» займається знищенням непридатною до реалізації парфумерії та косметики на всій території України. Наше право на виконання робіт з утилізації сміття підтверджується відповідними державними ліцензіями, а чимала кількість подяк від постійних клієнтів свідчить про високу якість послуг. Пам'ятайте, що тільки професіонали здатні швидко і безпечно виконати знищення парфумерії, косметики та інших видів шкідливих відходів. Не економте на власному здоров'ї та безпеки навколишнього середовища!
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"
Отключить моментальный переводО Переводчике GoogleМобильная версияКонфиденциальностьСправкаОтправить отзыв
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92