Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація пластмас -

Утилізація пластмас / пластика / полімеру 

Утилізація пластмас. ФотоУ сучасній промисловості широко застосовується безліч різних видів пластмас та інших синтетичних полімерних матеріалів. Вони мають досить високою міцністю і довговічністю при незначній масі, а їх виготовлення обходиться порівняно недорого, тому вироби з усіляких пластиків міцно увійшли в наше життя і зустрічаються на кожному кроці. Однак навіть самі якісні речі з часом приходять в непридатність, побутова техніка, в якій використовується дуже багато полімерних виробів, застаріває і також виявляється на звалищі, тому утилізація пластмас - одна з найбільш актуальних проблем в наші дні. 

Яка вартість, ціна утилізації пластмаси? 

ТОВ «Рекультивація» надає професійні послуги з утилізації відходів самих різних категорії, включаючи і утилізацію пластмас. Завдяки чіткій організації роботи та гнучкій ціновій політиці ми завжди можемо запропонувати найвигідніші умови для співпраці клієнтам будь-якого рівня. У нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом успішної роботи, озброєні найсучаснішою спецтехнікою. Тільки професіоналам можна без будь-яких сумнівів довірити настільки трудомістку і відповідальну задачу, як безпечна для навколишнього природного середовища утилізація виробів з полімерних матеріалів. 

Утилізація пластика / полімеру в Києві 

Столиця України є лідером з продажу товарів народного споживання, тому утилізація пластмас у Києві вимагає професійного підходу і грамотного рішення. Адже пластмаса не піддається біологічному розкладанню, як багато видів органічних відходів. Залежно від хімічного складу і фізичних властивостей сучасних полімерних матеріалів, для їх утилізації застосовують різні методи і технології. Пластмаси, які піддаються вторинній переробці, використовуються в якості сировини для хімічної промисловості, а також виробництва будівельних матеріалів. 

Утилізація пластмас в Україні 

Сфера діяльності ТОВ «Рекультивація» охоплює всю територію нашої країни. Де б Ви не знаходилися, фахівці нашої компанії завжди готові прийти на допомогу для професійної утилізації відходів будь-яких категорій. Професійна утилізація відходів - це означає абсолютно безпечна для навколишнього середовища і виконувана в суворій відповідності з вимогами екологічного законодавства. А ще це означає, що всі роботи будуть виконані з високою якістю і в дуже стислі терміни. Звертайтеся до нас, і Ви переконаєтеся, що співпраця з професіоналами завжди є взаємовигідною.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92