Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація продуктів харчування -

Утилізація / знищення продуктів харчування 

Утилізація продуктів харчування. ФотоУтилізація / знищення продуктів харчування. Продукти харчування абсолютно необхідні для підтримки життя людей. У супермаркети великих міст щодня завозяться десятки тонн самої різної харчової продукції. Проте всі продукти мають обмежений термін придатності до вживання, який може становити від декількох днів (швидкопсувні продукти) до двох-трьох років. Прострочені продукти з вичерпаним терміном придатності становлять небезпеку для здоров'я людей, тому утилізація продуктів харчування, непридатних для подальшої реалізації, має дуже важливе значення, як для великих, так і для дрібних міст. 

Ціна, вартість на утилізацію продуктів 

Компанія ТОВ «Рекультивація», що спеціалізується на утилізації відходів і є експертом у цій галузі, пропонує всім зацікавленим підприємствам взаємовигідну співпрацю з утилізації непридатних до реалізації продуктів харчування. Серед найважливіших переваг нашої компанії - великий досвід успішної роботи, прекрасна репутація, а також зовсім невисокі розцінки на всі види послуг, що надаються. Ми маємо в своєму розпорядженні достатньою кількістю висококваліфікованого персоналу і найсучаснішої спеціалізованої техніки, щоб якісно і безпечно для екології виконувати утилізацію різних категорій відходів, включаючи прострочені продукти та побутове сміття. 

Утилізація продуктів харчування в Києві 

Щоб забезпечити велику кількість жителів, до столиці щодня поставляється значну кількість різних продуктів харчування. При цьому неминуче відбувається псування і списання певного відсотка товарів, тому утилізація продуктів в Києві є досить затребуваною. Для утилізації непридатної до вживання простроченої харчової продукції використовують різні методи. Повторна переробка дозволяє її використовувати при виробництві добрив або кормових добавок для тварин. Біорозкладаних продукти вивозяться на полігони, а відходи з високим вмістом шкідливих токсичних або біологічно небезпечних речовин підлягають знищенню або похованню. 

Утилізація / знищення продуктів харчування в Україні 

Сфера діяльності спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» не обмежується межами столиці - у всіх областях України можна скористатися нашими послугами з професійної утилізації відходів. Лише добре підготовлені фахівці, що володіють всією необхідною технікою, здатні якісно та безпечно виконати таку складну і відповідальну задачу, як утилізація прострочених продуктів. Звертайтеся до професіоналів, які завжди допоможуть Вам позбутися від самих різних відходів - наші послуги коштують зовсім недорого!
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92