Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація продукції -

Утилізація продукції 

Утилізація продукції. ФотоСучасна промисловість пропонує споживачам десятки тисяч найменувань всілякої продукції. Книги й газети, побутова техніка та мобільні гаджети, одяг та взуття, продукти харчування, косметика та побутова хімія. Настільки широке розмаїття має і зворотний бік - всі речі з часом приходять в непридатність, електроніка швидко застаріває, а харчова продукція і ліки із закінченим терміном зберігання представляють серйозну небезпеку для здоров'я людей, отже, утилізація продукції, яка непридатна для реалізації та використання, відноситься до числа найбільш гострих проблем. 

Ціни, вартість на утилізацію продукції 

Компанія ТОВ «Рекультивація», яка вже багато років спеціалізується на утилізації відходів і є експертом у своїй галузі, запрошує всі зацікавлені підприємства та організації до взаємовигідної співпраці для утилізації зіпсованої продукції, непридатної до подальшої реалізації. Найважливішою перевагою нашої компанії є висока якість послуг і зовсім невисокі розцінки. Ми працюємо на результат і застосовуємо гнучку цінову політику, що дозволяє максимально врахувати потреби всіх наших клієнтів і зробити співпрацю взаємовигідною. 

Утилізація продукції в Києві 

У столиці проживає значна кількість людей, тому й рівень споживання всіляких товарів тут набагато вище, ніж в інших містах. Як наслідок - підвищена кількість відходів і сміття, від яких необхідно своєчасно позбавлятися, тому утилізація продукції в Києві відноситься до числа першорядних завдань. Залежно від характеристик підлягає утилізації продукції і ступеня її небезпеки для екології застосовуються різні методи ліквідації відходів - повторна переробка, вивезення на полігони та майданчики для складування сміття, знищення або захоронення в особливих сховищах. 

Утилізація продукції в Україні 

Професіонали спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» не обмежують сферу своєї діяльності тільки лише межами Києва - наші послуги з швидкої і безпечної для навколишнього середовища утилізації відходів доступні у всіх регіонах України. Не економте на безпеці - звертайтеся до професіоналів, адже тільки фахівці високої кваліфікації з великим досвідом роботи, оснащені сучасною спецтехнікою, здатні на належному рівні впоратися з такою важкою і відповідальною завданням, як утилізація непридатною до використання продукції
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92