Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація промислових відходів -

Утилізація промислових відходів 

Утилізація промислових відходів. ФотоМи живемо в XXI столітті, і промислове виробництво досягло небачених раніше обсягів. Однак відповідно зросла і кількість промислових відходів, які потребують особливого підходу до їх утилізації, оскільки відходи промислового виробництва представляють набагато більшу небезпеку, ніж простий побутове сміття. Утилізація промислових відходів, які за ступенем небезпеки бувають токсичними та інертними, залежить від їх складу. Інертні промислові відходи піддають похованню на полігонах, а небезпечні токсичні відходи при неможливості повного знищення поміщають у спеціальні герметично закриті підземні сховища. 

Яка ціна, вартість на утилізацію промислових відходів? 

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» є одним з лідерів у сфері утилізації відходів, і виробляє транспортування спеціалізованим автотранспортом різних видів виробничих відходів підприємств до місць їх поховання за найвигіднішими розцінками. Наші фахівці використовують сучасні спеціально підготовлені для перевезення небезпечних відходів транспортні засоби, які обладнані герметичними ємностями або контейнерами для безпечного транспортування будь-яких видів відходів в залежності від їх агрегатного стану, хімічного складу, а також ступеня впливу на навколишнє середовище. 

Утилізація промислових відходів у Києві 

Право спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» на виконання операцій з небезпечними промисловими відходами підтверджується відповідною державною ліцензією. Наявність добре підготовленого персоналу і найсучаснішої спеціалізованої техніки дозволяють ефективно і професійно виконувати настільки важливу і відповідальну роботу, як утилізація промислових відходів у Києві і на всій території України. Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю промисловим підприємствам по збору та безпечного перевезення спецавтотранспортом відходів промислового виробництва до місць їх знищення в повній відповідності з вимогами санітарних та екологічних норм. 

Утилізація промвідходів в Україні 

Сфера діяльності ТОВ «Рекультивація» поширюється на всю територію нашої країни. Завдяки багаторічному досвіду успішної роботи наша компанія займає лідируючу позицію на ринку і пропонує послуги найбільш високої якості за доступними цінами. ТОВ «Рекультивація» має достатню кількість спеціалізованого автотранспорту для перевезення промислових відходів будь-яких категорій, а також висококваліфікованим персоналом, який упевнено впорається із завданням будь-якої складності в самі стислі терміни.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92