Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація сировини -

Утилізація сировини 

Утилізація сировини. ФотоСучасна промисловість для підтримки необхідного темпу випуску продукції споживає значну кількість самого різного сировини, тому з метою збереження екологічного балансу і запобігання забруднення навколишнього середовища дуже важливе значення має професійна утилізація сировини, а також відходів промислового виробництва. Спосіб утилізації вибирають виходячи з властивостей і ступеня небезпеки відходів. Найменшу небезпеку становить інертне сировина, яка підлягає складуванню на особливих полігонах, а особливо небезпечні токсичні відходи знищують або піддають похованню в спеціальних сховищах. 

Яка вартість, ціна утилізації сировини? 

Послуги спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» з утилізації непридатного для використання сировини, а також транспортуванні небезпечних промислових відходів обходяться набагато дешевше, ніж можливий збиток для навколишнього середовища при необережному поводженні з шкідливими речовинами, а також штрафи за порушення екологічного законодавства. Наші фахівці використовують для транспортування відходів спеціально підготовлену техніку, оснащену герметичними контейнерами або ємностями для перевезення самих різних видів сировини і відходів у залежності від їх агрегатного стану, хімічного складу і категорії небезпеки. 

Утилізація сировини в Києві 

Великий досвід успішної діяльності у сфері утилізації відходів дозволяє ТОВ «Рекультивація» успішно виконувати найскладніші завдання, такі як утилізація сировини (Київ і вся Україна). Наш персонал пройшов необхідну підготовку і оснащений найсучаснішою спецтехнікою, що дозволяє виконувати утилізацію промислових відходів та непридатного для застосування сировини в суворій відповідності з вимогами екологічних норм і правил, не завдаючи жодної шкоди довкіллю і не створюючи небезпеки для здоров'я наших співгромадян. 

Утилізація сировини в Україні 

ТОВ «Рекультивація» успішно співпрацює з підприємствами всіх форм власності на всій території України. Важливою перевагою нашої компанії є висока якість послуг і гнучка цінова політика, спрямована на взаємовигідну співпрацю з клієнтами самого різного рівня. Ми виконуємо професійну утилізацію сировини, вивезення відходів промислового виробництва і транспортування небезпечних категорій відходів - швидко, безпечно і зовсім недорого. Не економте на послугах професіоналів - неправильне поводження з небезпечними відходами може завдати непоправної шкоди екології.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92