Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Утилізація сміття -

Утилізація сміття

Утилізація сміття. ФотоУ наші дні, коли великі міста щодня виробляють величезну кількість відходів, така проблема, як утилізація сміття, є однією з найбільш серйозних. Адже необхідно переробляти тонни побутового сміття, а також будівельні відходи після виконання ремонтно-будівельних робіт, не кажучи вже про утилізацію небезпечних промислових відходів. Щоб якісно і безпечно виконувати таку роботу, необхідно розташовувати висококваліфікованими фахівцями, особливою технікою, полігонами для захоронення відходів, а право на виконання робіт з утилізації сміття має бути підтверджено відповідною державною ліцензією. 

Яка вартість, ціна утилізації сміття? 

ТОВ «Рекультивація» відноситься до числа найбільш відомих компаній, що займаються утилізацією сміття. Ось вже багато років ми спеціалізуємося в цій сфері діяльності і можемо запропонувати своїм клієнтам професійні послуги з утилізації відходів, які обійдуться зовсім недорого. До достоїнств нашої компанії відноситься сервіс європейського рівня, а також гнучка цінова політика, яка дозволяє застосовувати індивідуальний підхід до кожного замовника. Звертайтеся до нас, і Ви будете приємно здивовані якістю наших послуг і рівнем клієнтського сервісу. 

Утилізація сміття в Києві

Ми розуміємо, що для Києва утилізація сміття є дуже важливим і відповідальним завданням, тому наші фахівці постійно працюють над підвищенням якості послуг і впровадженням самих передових технологій у даному напрямку. Приміром, ми виконуємо подрібнення різних видів будматеріалів, приймаємо на утилізацію будівельне сміття, який потім піддається захороненню на наших полігонах, розташованих на спеціально відведених для цієї мети територіях.

Утилізація сміття в Україні

ТОВ «Рекультивація» працює не тільки на території Києва, а й усієї України. Наша компанія має ліцензією на виконання всіх основних операцій по роботі з небезпечними відходами. Ми займаємося утилізацією сміття, який забруднений нафтопродуктами (промаслена ганчір'я, папір, пісок, відпрацьовані масляні фільтри), містить залишки нафтопродуктів (включаючи відпрацьовані трансмісійні та моторні масла) або небезпечні хімічні сполуки ртуті і інших небезпечних для здоров'я речовин, старих акумуляторних батарей зі свинцевими пластинами , відходів фармацевтичної промисловості та медичних клінічних відходів.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92