Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Інше - Захоронення відходів /сміття -

Захоронення відходів / сміття 

Захоронення відходів /сміття/. ФотоДля великих сучасних міст, в яких накопичується величезна кількість відходів, найважливішою проблемою є захоронення сміття, життєво необхідна умова для забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки міського населення, а також підтримання чистоти і порядку в усіх населених пунктах. Підвищення рівня життя громадян призводить до збільшення споживання всіляких товарів, що в свою чергу викликає зростання кількості твердих побутових відходів, а також різних відходів виробничої діяльності, тому своєчасне вивезення сміття та його захоронення набувають у наші дні першорядне значення. 

Ціни, вартість на поховання відходів 

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» володіє великим досвідом у сфері вивезення та утилізації відходів. Ми маємо в своєму розпорядженні достатньою кількістю добре навчених професіоналів і самої сучасної спецтехніки, що дозволяє забезпечити регулярне вивезення сміття в суворій відповідності до затвердженого графіка. Наша компанія також має власними полігонами для захоронення побутових відходів, що сприяє зниженню виробничих витрат і дає можливість запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні розцінки, а гнучка цінова політика дозволяє повною мірою враховувати потреби всіх категорій замовників. 

Поховання сміття в Києві 

За рахунок найбільш високої щільності населення наша столиця, безумовно, є лідером за кількістю підлягає утилізації сміття, тому захоронення відходів у Києві відноситься до числа найбільш затребуваних і необхідних послуг. Залежно від складу, ступеня небезпеки і схильності біологічного розкладання сміття утилізується шляхом знищення (найчастіше спалювання), а також поховання на спеціально виділених полігонах. Небезпечні види відходів, що представляють серйозну загрозу для навколишнього середовища або здоров'я людей, підлягають захороненню в особливих герметично закритих сховищах. 

Поховання сміття / відходів в Україні 

Послугами спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» з професійного захороненню самих різних категорій відходів можуть скористатися жителі всіх регіонів нашої країни. Довірте утилізацію сміття фахівцям, які пройшли відповідну підготовку і оснащені всією необхідною технікою для надійного і безпечного для навколишнього середовища вивезення та захоронення твердих побутових відходів, будівельного сміття, а також транспортування небезпечних відходів до місць поховання в спецсховищах.

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92