Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Зберігання небезпечних відходів -

Зберігання небезпечних відходів

Науково -технічний прогрес приніс людству не тільки благо, а й постійно зростаючу небезпеку для екології. З розвитком промислового виробництва збільшується кількість шкідливих та небезпечних відходів, що підлягають особливому поводженню і спеціальної утилізації. При неправильному поводженні з пожежонебезпечними, отруйними або біологічно небезпечними речовинами неминуче наноситься дуже серйозної шкоди навколишньому середовищу, тому зберігання небезпечних відходів перед їх утилізацією можна доручити тільки висококваліфікованим фахівцям, оснащеним необхідним обладнанням.

Яка ціна, вартість зберігання небезпечних відходів?

Спеціалізоване підприємство «Рекультивація» багато років тому обрало основним напрямком своєї діяльності утилізацію відходів різних категорій, в тому числі володіють підвищеною небезпекою, і в даний час займає лідируючі позиції на ринку. Ми працюємо з підприємствами всіх форм власності, а дуже доступні ціни та європейський рівень сервісу дозволяють зробити взаємовигідним співробітництво з усіма клієнтами. Державна ліцензія на право поводження з небезпечними видами відходів, а також відмінна технічна база і добре підготовлений персонал дозволяють нам надавати професійні послуги зі зберігання небезпечних відходів та їх перевезенні до місць утилізації.

Зберігання небезпечних відходів у Києві

У великих містах з високою щільністю населення будь-які операції з шкідливими відходами повинні виконуватися з особливою обережністю, тому професійне зберігання небезпечних відходів у Києві та великих промислових містах є дуже відповідальною і складним завданням.
Слід враховувати, що небезпечні відходи діляться на декілька категорій:
- Надзвичайно небезпечні;
- Високого ступеня небезпеки;
- Помірно небезпечні;
- Низького рівня небезпеки.
При тимчасовому зберіганні та перевезенні шкідливих відходів необхідно враховувати категорію їх небезпеки та вживати відповідних заходів безпеки, які дозволять уникнути забруднення навколишнього природного середовища.

Зберігання небезпечних відходів в Україні

Спеціалізоване підприємство «Рекультивація» забезпечує безпечне зберігання шкідливих відходів у всіх регіонах нашої країни. До числа небезпечних відносяться такі відходи, як:
- Залишки і шлами нафтопродуктів, а також забруднений ними сміття, пісок тощо;
- Промислові відходи з високим вмістом небезпечних хімічних речовин (ртуть, свинець, кислоти, луги тощо);
- Відпрацьовані технічні масла і масляні фільтри;
- Старі акумулятори;
- Відходи фармацевтичної промисловості та прострочені лікарські препарати;
- Відходи лікувальних і профілактичних медичних установ, а також медичних лабораторій.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92