Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Знищення документації -

Утилізація / знищення документів

На дворі вже 21 -й століття, епоха загальної комп'ютеризації. Більшість архівів давно переведені в електронний вигляд, тому на багатьох підприємствах виробляється знищення документів, що втратили актуальність і стали непотрібними. Спалення паперів в непристосованих місцях є досить небезпечним і може призвести до пожежі, до того ж при цьому в атмосферу викидаються різні шкідливі речовини (наприклад, свинець, який може міститися в типографської фарби ), тому застарілу документацію слід утилізувати більш сучасними і безпечними для екології способами.

Яка ціна, вартість на утилізацію документації?

Співпраця з професіоналами завжди є надійним і взаємовигідним, тому утилізацію документів найкраще доручити фахівцям компанії РЕКУЛЬТИВАЦІЯ, яка виконує утилізацію будь-яких відходів за найвигіднішими цінами. До основних переваг нашої компанії відноситься клієнтський сервіс європейського рівня, а також гнучка цінова політика, яка дозволяє досягти взаєморозуміння з усіма потенційними замовниками. Немає нічого дивного, що більшість наших нових клієнтів дуже швидко стають постійними.

Утилізація документів в Києві

У столиці розташовані всі міністерства і безліч різних установ, що сприяє значному документообігу і значно підвищує значущість такого завдання, як утилізація документації в Києві. Для знищення непотрібних паперів слід скористатися послугами спеціалізованої організації, яка організовує збір документів, їх вивезення та утилізацію. Оскільки папір добре піддається вторинній переробці, після сортування макулатура відправляється на спеціалізовані підприємства, де вона переробляється в сировину для виготовлення газетного паперу, пакувального картону і т.п. Конфіденційні документи подрібнюють в офісних шредерах, а потім спалюють у спеціальних печах.

Утилізація / знищення документації в Україні

Сфера діяльності компанії РЕКУЛЬТИВАЦІЯ не обмежується межами столиці. У будь-якому регіоні нашої країни завжди можна скористатися професійними послугами наших фахівців щодо безпечної утилізації різних категорій відходів. Професійно - це означає, що всі роботи будуть виконані в самі стислі терміни і з високою якістю. Безпечно - це означає, що утилізація сміття проводиться в суворій відповідності з вимогами екологічного законодавства та санітарних норм, тому можна не сумніватися, що навколишньому середовищу не буде нанесено ніякого збитку. Звертайтеся тільки до професіоналів - працювати з ними вигідно і зручно.
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92