Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Знищення фармпрепаратів, мед. відходів -

Утилізація/знищення фармпрепаратів.

Минуле 20-е століття ознаменувалося видатними досягненнями в медицині і фармакології. До кінця сторіччя були створені лікарські препарати, що допомагають успішно боротися практично з усіма відомими хворобами. Таблетки від головного болю та застуди, сиропи та порошки від кашлю, антибіотики, вітамінні комплекси та багато іншого - точно підрахувати загальну кількість ліків, які випускаються в наші дні абсолютно неможливо. На жаль, всі фармацевтичні препарати мають обмежений термін придатності, після завершення якого вони стають небезпечними для здоров'я і підлягають утилізації.

Ціна, вартість  на утилізацію фармацевтичних препаратів

Послугами професіоналів ТОВ «Рекультивація», що спеціалізуються на утилізації різних видів відходів, можна скористатися за цілком доступними цінами. Враховуючи кількість ліків, що знаходяться у продажі, утилізація фармпрепаратів, у яких закінчився термін придатності або ліків, що не пройшли сертифікацію і з цієї причини не допущених до продажу, є дуже серйозним заходом. Тільки добре навчені професіонали здатні виконати це завдання правильно і безпечно для навколишнього середовища, тому для утилізації фармацевтичних препаратів слід скористатися послугами спеціалізованого підприємства, що володіє великим досвідом подібної роботи.

Утилізація фармпрепаратів Київ

Оскільки в столиці проживає чимала частина населення нашої країни, для Києва знищення фармацевтичних препаратів входить до числа найбільш серйозних проблем.
Згідно затверджених правил, утилізація фармпрепаратів може виконуватися такими способами:
- Спалюванням при високих температурах ;
- Хімічноїю нейтралізацією ;
- Похованням на спеціально виділених полігонах.
Конкретний спосіб утилізації непридатних для застосування лікарських препаратів вибирається виходячи з їх хімічних властивостей і ступеня небезпеки для навколишнього середовища згідно вимог державних санітарних норм.

Утилізація фармпрепаратів Україна

Послуги спеціалізованого підприємства ТОВ «Рекультивація» доступні не тільки жителям столиці, а й усіх областей України . Завдяки наявності власного парку спеціалізованої техніки та полігонів для захоронення відходів ми маємо можливість впроваджувати гнучку цінову політику і пропонувати своїм замовникам найвигідніші умови співпраці. Всі, хто коли-небудь скористався послугами підприємства , змогли повною мірою оцінити високу якість послуг і рівень клієнтського сервісу. Працювати з професіоналами завжди зручно і вигідно, а також безпечно, коли мова йде про утилізацію ліків.

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92