Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Знищення харчових відходв -

Утилізація / знищення харчових відходів

Як відомо, без їжі людина не може довго існувати. Жителі сучасних міст споживають щодня багато тонн м'яса, молока, хлібобулочної й іншої харчової продукції. Незважаючи на застосування передових технологій переробки та зберігання, більшість продуктів харчування мають обмежений термін придатності, після закінчення якого подальше їх зберігання неможливо і що зіпсувалися продукти слід негайно викидати. Таким чином, утилізація харчових продуктів, що прийшли в непридатність, є дуже важливим завданням у всіх населених пунктах, незалежно від їх розміру.

Ціни на знищення харчових відходів

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» ось вже багато років займається знищенням відходів і пропонує всім зацікавленим особам взаємовигідне співробітництво в сфері утилізації зіпсованої харчової продукції. Серед основних достоїнств нашої компанії - прекрасна репутація, великий досвід роботи і цілком доступні ціни на всі види послуг. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідну кількість спеціалізованої техніки та висококваліфікованого персоналу для якісної і безпечної для екології утилізації самих різних категорій відходів, включаючи побутове сміття та прострочені продукти харчування.

Утилізація харчових відходів Київ

Київ - найбільш густонаселене місто в нашій країні, тому щодня в столиці реалізується значна кількість всіляких харчових продуктів. При цьому певний відсоток бракується і підлягає знищенню, тому утилізація харчової продукції в Києві затребувана як ніде більше. Для знищення непридатних до вживання продуктів застосовують різні методи. Продукція  піддатлива повторній переробці, може використовуватися для виробництва кормових добавок для худоби або добрив. Біорозкладні продукти харчування вивозяться для утилізації на полігони, а продукція з високим вмістом небезпечних біологічних або токсичних речовин підлягає спалюванню чи похованню.

Утилізація харчових відходів Україна

Спеціалізоване підприємство ТОВ «Рекультивація» надає професійні послуги з утилізації сміття не тільки в межах столиці, а й у всіх областях нашої країни. Тільки добре навчені професіонали, які мають необхідну спецтехніку здатні правильно виконати таку складну й небезпечну роботу, як утилізація непридатною до використання харчової продукції. Ми працюємо швидко, якісно і без якого-небудь збитку для природного середовища . Звертайтеся до фахівців, які завжди готові допомогти Вам позбутися від будь-яких видів відходів - наші послуги обходяться зовсім недорого !

ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92