Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Знищення кормів для тварин -

Утилізація / знищення кормів для тварин

Тваринництво відіграє для економіки нашої країни нітрохи не меншу роль, ніж промисловість, тому проблема утилізації кормів для тварин, непридатних до подальшого використання, ніяк не можна назвати другорядною. Корми з вичерпаним терміном придатності, заражені бактеріями або зіпсовані паразитами, представляють серйозну небезпеку для екології та здоров'я домашніх тварин, можуть стати причиною епідемії, значного падежу худоби, тому до їх знищення потрібно підходити дуже відповідально і довірити таку роботу найкраще професіоналам.

Ціни, вартість на знищення кормів для тварин

Спеціалізоване підприємство «РЕКУЛЬТИВАЦІЯ» завдяки великому досвіду роботи і відмінному технічному оснащенню займає лідируючі позиції в своїй сфері діяльності. У нас завжди можна замовити за доступними цінами утилізацію різних видів відходів, включаючи і непридатні до застосування корм для тварин, зіпсовані харчові продукти, прострочені фармацевтичні препарати, парфумерію або косметику. Завдяки гнучкій ціновій політиці і індивідуальному підходу до кожного з клієнтів компанія «Рекультивація» користується великою популярністю у замовників, більшість з яких стає нашими постійними клієнтами.

Утилізація кормів для тварин у Києві

Оскільки тваринництво є одним з основних постачальників продуктів харчування для великих і дрібних міст, утилізація кормів для тварин у Києві та інших регіонах України однаково затребувана і відноситься до числа першорядних завдань. Метод знищення зіпсованих і непридатних до використання кормів залежить від їх складу та основних характеристик. Певна частина продукції може бути піддана повторній переробці та використана для виробництва добрив. Біорозкладані складові кормів утилізуються на спеціальних полігонах, а продукція, заражена біологічними або токсичними небезпечними речовинами, підлягає похованню або термічному руйнуванню (спалюванню).

Утилізація кормів для тварин в Україні

Послуги спеціалізованого підприємства «РЕКУЛЬТИВАЦІЯ» з професійної утилізації різних категорій відходів доступні жителям всіх областей нашої країни. Тільки добре навчені фахівці, оснащені найсучаснішою спецтехнікою, здатні швидко і без найменшої шкоди для навколишнього середовища знищити зіпсовані корми для тварин або прострочені та непридатні для вживання продукти харчування. Довірте свої турботи по утилізації відходів професіоналам - адже це зручно, надійно і вигідно.
 
ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92