Утилізація, знищення та зaхоронення відходів
РУС УКР
Главная  - Послуги - Знищення косметики та парфюмерії -

Утилізація/знищення косметики

Сучасна промисловість випускає безліч різних видів косметичних засобів і препаратів. Мазі, креми, губна помада, лаки для волосся і нігтів, фарби для волосся, парфуми та дезодоранти - список цей може тривати до нескінченності. До складу багатьох косметичних засобів входять хімічні та біологічні речовини, які після закінчення терміну придатності можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю, тому утилізація косметики, непридатної до подальшого використання (з закінченим терміном зберігання, що не пройшла сертифікацію або забороненої до реалізації контролюючими органами) є серйозною проблемою для великих міст .

Ціна на знищення косметичних засобів

ТОВ  Рекультивація» пропонує професійні послуги з утилізації різних видів відходів, в тому числі непридатною до використання косметики. Наші розцінки Вас приємно здивують, а якість роботи не викликає ніяких нарікань. Інакше й бути не може - адже в нашій компанії працюють фахівці високої кваліфікації, що мають великий досвід роботи з утилізації шкідливих речовин різної категорії небезпеки. Вони оснащені необхідною спецтехнікою і діють у суворій відповідності до вимог державних нормативів, екологічних та санітарних правил, що забезпечує безпечне для навколишнього середовища знищення відходів

Утилізація косметики Київ

Оскільки столиця є лідером за кількістю населення, знищення косметики в Києві відноситься до числа найбільш гострих проблем, що потребують професійного підходу до свого рішення. Залежно від хімічного складу і ступеня екологічної небезпеки компонентів, що входять до складу косметичних засобів, їх утилізація проводиться самими різними способами.

Утилізація косметики Україна

Послуги з професійної утилізації непридатних до використання косметичних засобів затребувані не тільки в столиці. ТОВ «Рекультивація» займається знищенням косметики та утилізацією інших видів відходів на всій території нашої країни. Наявність державної ліцензії та інших дозвільних документів дає нам право на виконання всіх найбільш затребуваних робіт по знищенню сміття, а велика кількість подяк від постійних клієнтів свідчать про високу якість наданих послуг. Працювати з професіоналами завжди вигідно і надійно завдяки гнучкій ціновій політиці і відмінній підготовці персоналу. Звертайтесь і не пошкодуєте!


ТзОВ "Рекультивація" 03058, Украина, г. Киев
ул. Лебедева-Кумача 5, оф. 510
(044) 457-93-31, (044) 457-93-32, (044) 457-80-92